ghepard Creative Commons License 2011.11.09 0 0 1059

Hát igen, sorolhatjátok az okokat. Millió van. De ezt a milliót ugyanaz is kiválthatja. A rezgések, hangok. A bennünket ért ingerek. Az életünk attól függ és úgy alakul, hogy mi van körülöttünk. A rezgések, vibrálások (beleértve a hangokat is, fényt, sötétet, hideget, meleget, gravitációt, a táplálék, mozgás, nyugalom stb stb ) számtalan galibát okozhatnak a szezrvezetben, ha nincsenek összhangban működésével. De, ha az ember jól használja a rezgéseket, hangokat stb stb - akkor nagyon sok galibából kihúzhatja magát. Engem kihúzott szinte mindenből. Még a látásom javulásában is nagyon fontos szerepe van.

 

Tehát, ha valaki csak úgy nekimegy és elkezdi a hangokat, rezgéseket alkalmazni, akkor könnyebben meglehet az, hogy még jobban elb*ssza a dolgokat. Nem egyszerű megérezni a határokat, meddig mehet el az ember, hogy ne ártson és meddig kell elmenni, hogy hasson. Én egy kettőre el tudnám érni, hogy magamra zúdítok valami galibát (például náthát, vagy torkfájást stb), minden igyekezetem azonban a fordítottja.......

Előzmény: virágosmező (1058)