virágosmező Creative Commons License 2011.11.08 0 0 1057

Nem tudok semmi kúrátt, még így is bennem van félig, hogy csak humbuk az egész.. Ami biztos, hogy a zsíros, fűszeres ételeket kerülni kell, illetve könnyű ételeket szabad csak fogyasztani.Sportolni nem szabad. Ez utóbbit csak rossz májenzimértékeknél, szóval érdemes lenne azért megbizonyosodni, hogy valóban ez az oka,vagy más. Ezt onnan gondolom, hogy tavasszal nekem nagyon magasak voltak egy vírustól, meg hogy a házidokim félrekezelt, antibiotikumot írt fel,ami csak rontott a helyzeten, egy fül orr gégész(hehe) viszont elküldött vérvételre és kiderült, és  már a háziorvos mondta, hogy ne sportoljak egy hónapig.

 

Egyébként említik még, hogy a vese, lép, hasnyálmirigy is kiváltó  ok lehet.

 

Most nekem van hasi puffadásom, hasfájdalmam jobb és bal oldalt, szóval sanszos , hogy vmi nem okés esetleg a májjal. Nehézkes lesz szerintem, hogy vérvételre küldjön a doki, de ha elküld, és magasabb lesz a májenzim, akkor beírom ide. Viszont ami nehezíti a dolgot, hogy a vérvétel kevés esetben mutatja ki az epekövet, ahhoz hasi ultrahang kell sokszor. Mindenesetre, addig nyomozok, amíg rá nem jönnek mitől van ez.

 

Előzmény: Tinman (1054)