ghepard Creative Commons License 2011.11.04 0 0 1012

Nekem többször is volt fülzúgásom, de mindig sikerült végül átadni a múltnak. Le is írtam összefoglalómban, hogy hogyan sikerült. Már 2003-tól saját hangokkal és rezgésekkel, vibrálásokkal, kopogtatásokkal, ütögetésekkel kisérletezgetek. Első olvasásra igencsak hihetetlennek tűnik, amit irogattam, de sok kisérlet és tapasztalat alapján jöttek össze azok a dolgok. Ha valami nem megfelelően működik, akkor az valahogy elromlott. Első lépésben, ki kell(lene) deríteni, hogy pontosan miért. Másik lépésben aztán, hogy hogyan lehetne kikompenzálni. Az orvosok és a gyógyszerek nem teszik meg az egyiket se.

 

A rossz látást sokkal nehezebb helyreállítani, mint a fülzúgást, nyitottam erről egy topikot is. Ott is lehet olvasni, hogy mi mindent kisérletezgettem és kisérletezgetek, hogy javuljon, tökéletesedjen a látásom. Azok az ismeretek és tapasztalatok, amik most megvannak - nem pottyantak a levegőből. Az orvosok nem hisznek és hülyeségnek tartják a szemtornát stb. Amiket meg a szemtrénerek ajánlanak, azok a dolgok meg nem nagyon hatásosak, na meg azt se tudják, hogy hogyan és mi hat tulajdonképpen. Akkor most hol az igazság........ Erről legjobban az ember saját tapasztalat alapján győződhet mag.........

Előzmény: virágosmező (1004)