MiL V-12 Creative Commons License 2011.10.25 0 0 22896

Szia Katyusa2 !

Oké beszélgessünk. Sajna nem sok időm van de ha tudok benézek.Ezért ne haragudj rám.Igen jól írod sajna most már állandósulni fog a rossz idő,és hát bizony az izületek előre érzik ezt a fajta időváltozást.A melegedési hullámot is érzik,csak az nem fáj annyira.Szerencsére én nem érzem ezeket ,Bááár néha a térdeim nem olyan simán hajlanak,főleg ha lépcsőzök,mint régebben,és most hogy említed ha sokat vezetek mintha elgémberedne a lábam amikor kiszállok-< bár ennek nem sok köze van az időjárás változásnak >-.Lehet hogy én is kezdem érezni az idők változását ?  Na majd kiderül egy-két éven belül.Szoktam én is a tv elött gubbasztani ,de tényleg nem sokat.A hiradót én megnézem legalább kettöt ,mert azért nem árt tudni hogy kik is állnak,milyen hatalom a ""hátam"" mögött. Az hogy tele van mindenféle rossz hírekkel ,hát sajna az emberek az okai,mert rászoktattuk az újságírókat ,hogy csak a rossz hír a hír,és ha nnem folyik a vér ,már kapcsolunk is tovább !Sajna nekem nem jön be az X faktor ,de a sorozatok sem ,meg a valótlan világ sem ,meg az ehhez hasonló műsorok.Néha -néha megnézek egy filmet ,de általában a National Geographic-ot szeretem nézni,ha már tv-zek,vagy a Spektrumot.Pl tegnak az ősi Kinai időkben megalkotott technikai berendezésekkel foglalkoztak ,fogaskerék kombinációkkal amik pontosan mérték az időt a távolságot melyek csak ezer év múlva,szinte napjainkban kerültek feltalálásra.

http://www.tvmustra.hu/napi/tvmusor/spektrum

.Érdekes volt mondhatom ezzel le is tudtam a tv-t.Mondjuk elég soknak tünik,de tudom hogy nem sok ,mert nem minden nap nézem.

Hú már fél tíz ,na megyek rendbe teszem magam az éjszakai alváshoz. Jó éjszakát neked is.