adrianarina Creative Commons License 2011.10.21 0 0 3343

Köszönöm szépen a választ :)!!

A probléma nem oldódott mg sajnos... Az a baj, hogy ha észre is veszem, h szimatol, és kiviszem, meg is futtatom kicsit, h jól átmozgassam, és beinduljon a bélműködése, mint ahogy írtátok is, de tényleg úgy rögződött be neki, h hiába van szabadban, VISSZATARTJA :/... Én még ilyen kutyát nem láttam :)...

Ha észreveszem pl., hogy felveszi a pózt, felkapom és irány a pelenkára de akkor sem... Szégyenlős...

Most költözünk vele, ahol lesz terasz. Arra gondoltam, hogy evés után kiteszem, és figyelgetem, és amint elvégzi a dolgát, kimegyek, megdícsérem, jutalomfalatot kap, és utána bejöhet... Hátha ez működni fog.

A szidással óvatosan bántam, amikor rajtakaptam, megszagoltattam vele, picit rásuhintottam a fenekére ( tényleg éppencsak), majd felvettem, odavittem a pelenkára, és elmagyaráztam neki, h ide kellett volna :)...

Azt is próbáltam, hogy a kakit nem dobtam ki, hanem áttettem a pelusra... meg is szaglászta, körbejárta, de aztán megint más helyre végezte a dolgát...

Remélem, a terszos megoldás működni fog, majd megírom- bár eléggé kihalt a topik... jó lenne feléleszteni :)!!

Amint átköltözködtünk, teszek fel képet is Dexterről ( a "Kis szaros"-ról, ahogy apukám hívja :D...

Előzmény: kutyimaci (3341)