ghepard Creative Commons License 2011.10.21 0 0 3885

Igen, már olvastam Hamer doktorról (vagy 2 éve). A link, amit betettél klassz, nekem semmi ujdonság. Aláirhatom. 32 éve, mikor kezdtem, ezekről a dolgokról tudomásom se volt. Volt egy elhatározásom, hogy magam leszek felelős magamért. Ha valamit elcseszek, akkor én csesztem el - javítsam is meg. Akkor tanulhatok legalább, hogy hogyan kell a hibákat semlegesíteni. Nem adom oda ezt a lehetőséget az orvosnak és a gyógyszereknek, mert akkor én nem fogom tudni. Meg akartam tanulni, hogyan kell meggyógyulnom ezek nélkül. Szeretem az embereket, hisz társas lény vagyunk, de a magányt a csendet éppúgy. De 32 évvel ezelőtt egy nagyot változtattam, mondom senkiben és semmiben sem fogok hinni, akkor nem fogok bennük csalódni sose. Akiben fogok hinni, az én leszek, ha magamnak se fogok tudni hinni, akkor fel is akaszthatom magam. De ugyebár ehhez sok mindent azért meg kell tudni, tapasztalni stb. Fizikai kutatóintézetben dolgozom és azért a 38 év alatt valami csak rám ragadt. Ha én nem is tudok semmit, az agyam azért tud, csak használnom kell - rengeteg infó van benne. Na itt a nagy kérdés, ki az az, vagy mi az az  Én, aki használja és hogyan szedi ki onnét, mert az agy csak valami tárolóeszköz lehet............

 

Hogy nem olyan rossz döntés volt, az az is mutatja, hogy 32 év alatt már egyetlen napot se hiányoztam a melóból és még mindig élek. Sőt nagyon jól érzem magam, nagyon jó kondiban vagyok és ezt a legeslegkevesebb energia befektetésével érem el. Hihasználom a rezgések erejét. Durván 4 alapanyag van. Elemi, levegős (gázos), folyadékos (víz, testünk több, mint 80% folyadék) és szilárd. Mind négyet próbálom rezegtetni - az elemit gomdolatokkal, a folyadékosat lötyögtetéssel, a levegőt légzéssel és hangokkal, a szilárdat (csontokat, fogakat) ütögetésekkel (kopogtatásokkal). Na ezt megtanulni összhangba hozni, nem egyszerű - igyekszem......................