MiL V-12 Creative Commons License 2011.10.15 0 0 22880

Jó estét Szia Katyusa2 !

Na megjavítottam a beállításoknál a topikot ,most már rendesen mutatja az oldalakat. Az este már mérgemben össze-vissza kattintgattam,hiába nem vagyok egy rutinos fórumozó,és a nevednél rámentem a legtöbbet látogatott fórumodra ,a ha már ott voltam egy jó tanácsot is adtam,láttam hogy valami összeszokott társaság van ott ,én nem is akarok ott lenni,mert én sem tudnák ott hozzászólni semmihez..Aha értem ,én meg azt hittem hogy egy orosz csajszi vagy ,a nick nevemet is ennek szellemében választottam a MIL V-12 a világ legnagyobb helikoptere ami ugye tudva levő hogy orosz,és hát a Katyusához pont passzol. Na mindegy jó leszel ha magyar is vagy.Valamennyit én is tudok oroszul ,még a középsuliban tanultam,és mert én akartam is tudni ezért tényleg komolyan tanultam,mondjuk sok hasznát nem veszem ,de azért jó amikor segíthetek orosz turistáknak,de meglepően sokan tudnak oroszul minde felé.Teljesen én sem értem de a címe a téli tengerről szól,és amikor azt a nyet,nyet,nyet mondja akkor elötte pl azt énekli hogy hol van a kék tenger ,hol van a kék ég és hol van az a hajó,és mondja hogy nincs nincs nincs. Aztán a kék hegy ,meg hol van valami kékség , és megint jön a nyet nyet nyet.Jó szám .Tényleg jól lehet rá táncolni,eléggé ritmikus .

 

Előzmény: Törölt nick (22878)