MiL V-12 Creative Commons License 2011.10.14 0 0 22871

Nos hogy is köszönjek itt !!!  Jó estét ,vagy szia Katyusa2 ,mert hirtelen ,az össz.oldalon nem találtam itt rajtad kívűl senkit !!

Bár tudom nem illik egy hölgyet --(( legalábbis a romatikus klippekből ítélve merem remélni ,hogy egy magányos ,legalább is lélekbenhölgyről van szó,mert ha fiú ,akkor bizony buzi vagy,és úgy elhúztam innen mint ahogy a nevem is takarja  )))--

Mondjuk könnyű dolgom van hisz itt évek óta senki sincs. Milyen topik ez ahol te egy magad levelezel saját magaddal ,meg saját magad szórakozására a klippek tömkelegét látom feltéve --(( kinek ???))--!!!!!  Őszintén szólva még ilyen fórummal nem találkoztam,pedig sokat olvasok,de igaz egyikbe sem léptem be .De ez hogy szinte rajtad kívül senki sincs megtetszett,és feladva régi tartózkodásomat a fórumoktól ,késztetést éreztem hogy ide beregisztráljam magam,csupán csak kiváncsiságból.

Ne haragudjon,ne haragudj--(( még nem tudom hogy engeded-e a tegeződést,ezért tartom a 3 lépés távolságot.))--mi ez az egész itteni topikolás ??  Lehet hogy itt ragadok ha megfelelően fogad a """""társaság """"Mondjuk azért én szeretem a """népesebb""" társaságot ,de érdekességként ,unikumként ,és hogy az Oroszokkal is szimpizel --(( legalább is a klipped alapján ez jött le ))--lehet hogy maradok .Lehet hogy orosz vagy ??? Mert a katyusa  az szerintem egy orosz fegyver volt ,és nagyon hatásos ,

--((és az a-ra ,já-ra végződések az Oroszban nőnemre vallanak !!! ))--,ennek a tovább fejlesztett változata volt a silka ,amely 1 perc alatt 4 000 lövést tudott leadni.Tehát óriási volt a tűz ereje, vagyis másodpercenként 66,vagy 67 lövést tudott leadni.Eltudod képzelni, hogy ki mondod hogy 1,2,3,  és már kirepült 200 db 23 milliméteres skuló .Összehasonlításként a gépfegyverek kaliber --(( űrméret ))--7,62 mm-esek.Na a sereg megemlítés utáni helyzet ,,az örüljünk egymásnak"" is foglalkozzunk.Tehát miről is szóljon a topik ,ha már teljes részesedésben van az új gazda !!!!  Megmondom őszintén én az élő szót vagy írást nagyobb elönyben részesítem a sokk klippnél,mert a klippekben nem az egyén mondja el a történést hanem más valakivel mondatja el azt amit kifejezésre akar juttatni.

Szóval hogy mindig valakit előre toljak ,egy klipp formájában,hogy mondja el a véleményem az érzéseim ,hát nem egészen az egyén teljes kifejesését jelenti.

Ez egy non verbális kifejezési mód,mert független a szótól ,és a beszédtől.A nyelv minden emberi társadalomban a legfontosabb kommunikációs mód..,,,, DE NEM MINDENÜTT szorította ki a tudatos,és szándékos emberi közlésből, a minden napi érintkezések gyakorlatából a nem szóbeli kommuikációt !!!!!   .Ez olyan mint amikor az ember szakált növeszt és a mögé bújva azt hiszi hogy nem ismerik fel.Urbánszki László írja ,,, Én inkább szakállt növesztettem, a mögé jól el lehet bújni""Vagy ,,,David Beckham szakáll mögé bújt a városi riválisok összecsapásán"""

""feketén villogó szemétől lefelé szinte teljes arcát óriási dúrva szakál fedi ,valami mögé csak el kell bújni !!""

Szóval van itt idézet bőven.

Na még mielött teljesen összekuszálnám a kommunikácó milyentén megválasztását !!!!!   NOS ????????????????????

Előzmény: Törölt nick (22865)