Törölt nick Creative Commons License 2011.10.14 0 0 173

Nem elhallgatok, csak hallgatok. Jobban szeretek olyanról beszélni amiról vannak információim. Gróf Spanyoil gépéről nincsenek. Hallottam róla, de semmi konkrétat nem tudok. Nem láttamleírást, fényképet, semmit. Ahogy a gépe tesztjeiről sem. Ezért beszélek általánosságban. Konkrétan Papp és Sabori gépéről tudom, hogy a KFKI azóta elbocsájtott két fizikusa adott hamis mérési eredményeket. Tudom, hogy Egely tanulmánya a vízből hidrogént kinyerő gépről, valamint a langyois fúzót megvalósító, a 60-as években feltalált gépről a KFKI gopndozásában adták ki, de végül "Belső használatra" jelzést kapott és korlátozott példányszámbanlett csak kinyomtatva.

 

Ezekről beszélhetek, mert van róla infóm. Tudom vannak akik imádnak olyanról is roppant okosokat tódítani amiről (már bocsánat)de fingjuk sincs,más topikokban van rá példa bőven, én azonbvan nem vagyok az ilyesmi híve. Természetesen ha (mivel az Önözés láthólag nem volt nyerő, áttérek a tegezésre ha nem bánod) neked erről biztos információdvan nem vonom kétségbe,hogy Gróf Spanyol gépe tényleg több energiát nyel be mint amennyit termel.

 

Azért persze vannak kétségeim, ismerve a "hivatalos" tudomány berkeiben dúló viszonyokat, főként a fentiek tükrében.

Előzmény: giotti (168)