ghepard Creative Commons License 2011.10.13 0 0 3852

Hát az nem nagyon fog menni, ugyanis semmi videóm nincs és nincs is szándékomban készíteni, hogy hogyan csinálom (de elmondhatom, már jó párszor elmondtam, leírtam, de ugyebár az nem látszik). De az nem kérdés, hogy a rezgéseknek, vibrálásoknak óriási erejük van. Mint már írtam, ezeket a hatásokat kutatom is kollégáimmal már 38 éve (a Föld életét és keletkezését). A kérdés az, hogy ezt az erőt hogyan lehet használni saját testből, saját testre. Na ez a nagy kérdés. Ezt tanulom már vagy 8 éve. Nem mindegy, hogyan, mennyit, mikor, miért rezeg, hangot ad ki (és milyet), vibrál stb az ember. Milyen helyzetben, milyen szögben van ez vagy az a testrész, hisz a gravitáció megállás nélkül hat és nagyon nem elhanyagolható a hatása...... Mint már írtam, még éjjel is próbálkozom egy egész érát is, sőt még többet is néha. Az még jobb a mély alvásnál is. Persze nehezen hihető, de ezt tapasztalom és gondolom is miért. Persze ezek a dolgok részemről olyan elméletiek, mert csak a megérzéseimből, tapasztalataimból (na meg azért abból is, amit olvasok) és kicsi tudásomból következtetek ezekre a dolgokra. Amiket nagyjából, persze igencsak nagyjából le is írtam a belinkelt irományomban.............

Előzmény: Törölt nick (3850)