antropomorf Creative Commons License 2011.10.06 0 0 148

Én is azt mondom, hogy kényszernek nem szabad lennie a változásban semmilyen szinten.
Azt szintén próbáltam mondani, (és lehet nem voltam elég világos benne) hogy a változás mindenképpen lentről fog jönni.
Az még nem tiszta számomra, hogy a két rendszer egymásba csúszik-e és párhuzamosan él egymás mellett vagy lesz-e köztük valami törés (egy olyan légüres térféle amikor az előző rend már nincs, és a következő pedig még nincs). Biztos ezért beszéltünk el egymás mellett.

 

De alapvetően én is ugyanúgy gondolom, ahogy itt most leírtad.

A következő gazdasági rendszernek pedig mindenképpen az emberek közötti szoros és felelős kapcsolatról kell szólnia.
Ennél többet én sem akartam mondani. Csak próbálok előre gondolkodni, hogy akkor majd mi lesz a fontos a gazdaságban.  Abban biztos vagyok, hogy gyökeres változás lesz... de az igazság az, hogy lehetetlen előre látni, hogy pontosan mi hogyan fog működni, úgyhogy hiába is töröm magam. Ami tuti, hogy a médiakörnyezetnek az elsők között kell lennie a dolgok közül, amik alkalmazkodnak az új rendhez. Azt hogy ezt ki valósítja meg, mikor és milyen anyagi támogatásból, bevallom fogalmam nincs, csak találgatni tudok.

Előzmény: giotti (147)