davostino Creative Commons License 2011.09.25 0 0 768

Kedves Rita,

 

nehéz ez a kérdés és a megválaszolása is felelősségteljes... Én a helyedben nem mennék bele kétes dolgokba főleg, ha kevés a pénzed. Maga a DGX-620 sem egy "tökély", de még a DGX-640 sem. Amióta én már rendes zongorán is gyakorlok erősen érzem és hallom a különbséget. De termésezetesen ez az első pár évben nem probléma és én is valószínű kicsit túl "érzékeny" vagyok...

A javaslatom továbbra is az, hogy nem venném meg a helyedben... Inkább más megoldáson törném a fejem. Pl. hogy felhívnék pár zongora üzletet (privát mailben akár küldök konkrétumot is, de nem akarok reklámozni) ahol valamilyen konstrukcióban megegyeznék az üzlet tulajdonossal, hogy pl. 5-6 részletben fizetnél ki egy új terméket (a mai keresleti statisztikák mellett kétlem, hogy ne lenne legalább egy olyan hely, ahol ez ne jönne össze). Hidd el, hogy az új sokkal jobb lesz! És akkor nem kell attól félni, hogy kevés pénzből nem tudsz minőségi dolgot megvenni...

 

A másik meg, hogy én mivel az ország, két egymástól messze levő helyén lakom és csak az egyik helyen van nyilván zongorám, így most azon vagyok, hogy Budapesten találjak olyan termet vagy zeneiskolát, ahol minimális összegért lehetne gyakorloni. Aki tud ilyet kérem jelezze! És ez neked is lehet jó alternatíva, ha pesti vagy...

 

Üdv!

 

 

Előzmény: ritus0222 (767)