Pandapanka Creative Commons License 2011.09.21 0 0 573

SPOILER-es

9/01

 

Szerintem kimondottan jól indították ezt az évadot és remélem így folytatják is tovább az évad folyamán. Tetszett a rész bár 1-2 apróság bökte a csőrömet:

  -A jelvény Tony szobájában csak úgy ott hever -helló bizonyíték!!!- ja csak a számát kellett volna megnézni a hátoldalán és kiderült volna azonnal hogy kié,bár efelett a történet szempontjából szemet lehet hunyni,de az már enyhén szólva is felesleges (baromság) volt hogy Vance irodájába már bezacskózva kerül mikor az nem fogdosta össze aki nem akarta. Na és persze a lőporteszt kihagyása Tony kezein.

-A nézőpontok kavarodása, mikor Tony olyasmit mesélt amit ő nem tudhatott hiszen ott sem volt ergo vagy Gibbs vagy más nézőpontja volt az és nem Tony-é.

-Ziva hozzászólása hogy egyenlőek vagyunk ami még ha sandítok sem igaz hiszen Tony "Senior Field Agent" míg Ziva csak "Junior Field Agent" Tim-el együtt.

- Tony és Gibbs bárlátogatása Mike Franks-nél Mexikóban mikor-hol-hogyan-he?

 

+

-Remélem Dr. Rachel még többször felbukkan az évad folyamán csípem a karakterét de nagyon.

-Jarvis,élvezet lesz utálni a karakterét az évad folyamán.Illetve hogy ő is sáros-e vagy csak egy balfék akit az orránál vezettek.

-Scott Wolf karaktere kíváncsi leszek mikor bukkannak fel legközelebb a főnökével együtt,érdekes sztoriszál lehet ez kivéve ha úgy elszúrják mint a P2P Gyilkosét.

-EJ kétséges helyzete hogy most élve vagy hullaként kerül-e majd elő...valamikor

-Palmer zagyválása a vér kitisztításáról...szerintem egyre jobban hasonlít Ducky-ra ilyen szempontból.

-MW megint bebizonyította hogy tud játszani ha teret engednek neki, na és ha nem idióta!Tony karaktert írnak neki. Amúgy megint megemlítették az elrabolt gyereket Tony zsarukorszakából szóval akkor tényleg előtérbe kerül majd az évad folyamán valamikor.