vissza a jöv Creative Commons License 2011.09.14 0 0 9903

Hát ez az. Pont ez a gond, hogy saját Bt-je van, abban van bejelentve erre a jövedelemre. Az én jövedelmem meg tiszta, szóval a nagyságrendek már kiderültek.....

Nos, azért lesznek érdekes dolgok. Elrendelték a környezettanulmányt.

Ők laknak egy 48 m !!!! ( ennyiért árulják most ) 250 m 2-es házban, ezen kívűl a mai napon már kicsikartuk tőle jegyzőkönyvbe, hogy van egy 68 m2-es Rózsadombi lakása, ami üresen áll.....

Ezeket gondolom a havi 58 e HUF-ból tartja fenn??? Sajnos, az autón kívűl a saját lakása több mint 20 éve az ővé, a nagy ház meg élettársé......

Jó ki van ez találva ......

Utazni meg én utaztam a gyerekkel együtt :(((

Szóval, nem az a gond, hogy esetleg megitélnek 60-70.ooo HUF-t, hisz nem is ennyi lett költve a gyerekre havonta, hanem az, hogy én nem mentem bíróságra. Leszartam, nem érdekelt, mert nem vele foglalkoztam, hanem magunkkal.  Sajnos a gyerek meg közben valószínűleg jól el lett kapatva és nem vette észre, hogy azért neki is valamit le kell tennie az asztalra.

A gond az, hogy ma MO-n jogilag ezt meg lehet csinálni. Ő legalább annyit keres mint én, csak minimálbéres, így akkora összegre perel, amekkorára akar.......és a bíróság nem nézi a multat, hogy eddig az egyik állt helyt, akkor mostantól a másiknak is legalább azonos módon kellene magát oda tenni.

( megjegyzem, az egész téma apuka "pénzéhségéből" fakad, a fia gondjai nem érdekelték ( iskola ) . Itt igazából erkölcsről van szó, ami asszem jogi döntéssel nem befolyásolható )

 

Előzmény: Elm (9902)