szaadi Creative Commons License 2011.09.12 0 0 30130

sziasztok!

 

Elolvasva mindkét fórum hozzászólásokat az a véleményem,hogy valóban egy a fontos ,hogy találkozzanak a kutyák és tulajdonosok és történjen eszme cseréje...

A levédés szó használata  talán nem megfelelő ebben az esetben ,mert sokaknak egyből valamiféle tulajdonhoz való ragaszkodás jut eszébe.

Én inkább a következőket gondolom ...Ha működött valami és annak hagyománya is van -nevezzük nevén a Tibeti Terrier Találkozó,amit sokan szerveztek ,lebonyolítottak és még többen rész vettek,de valamiért nem folytatódott...

ha újjá szeretnék éleszteni ezt a hagyományt nem a régi szervezők bevonásával ,esetleg megkérdezésével kellett volna elkezdeni..lehet akármit gondolni és mondani nekem ez a véleményem.A  mai Net-es világban bárki el lehet érni,ha akarjuk.talán ha a a szervezés ezzel kezdődött voln,most nem lenne megint ez a feszülstség.

az áthelyezett találkákról az a véleményem,h minden hír úgy terjed mint a pestis ...pont ez ne derült volna ki ???ez megint csak a  feszültség keltése,

 

ha valakit megbántottam a véleményemmel elnézést ,csak az őszinte gondolatomatt írom le,annak az informciónak a hatására ,ami a tudomásomban van.

szép napot mindenkinek !