Patent IPO Creative Commons License 2011.09.08 0 0 31169

Számoktól független ez a trükk. Nagyon sok jegyzetem van már különböző megoldásokról. Vannak nagyon jók és van amit azért tartok meg, hogy figyelmeztessen, azt semmiképp ne használjam. Soha nem adok a számokra, mert a szerencse forgandó. Egy jó séma után azt bizonyos számcsoportokkal lehet behelyettesíteni. A netről letöltött wiesbadeni listával számtalanszor kipróbáltam. Csak húztam a listát és véletlen szerűen megálltam valahol és onnan indítottam a próbákat. Furcsa dolgok jönnek ki időközben, de a vége mindig pozitív. Ha alaptéttel játszok, nem lehet vele sokat nyerni, csak apránként, ha sokszor megjátszod. Ha többet akarsz nyerni, a módszer ugyanaz, csak magasabb téttel. A 0 éppen olyan számként szerepel, mint bármelyik másik. Ahogy a módszernél éppen pillanatnyilag adódik. Elég bonyolult és nagyon oda kell figyelni, mert egy tévesztésnél is elveszted a fonalat. Ami ehhez fontos, hogy nyomtattam az asztalról photoshoppal készített másolatokat, mert mindig jegyzetelni kell. Ezt egyébként szabad a kaszinókban, sőt itt Londonban van is az asztal mellett ilyen kis kiadvány, amire mások is írogatnak. Egy-egy pörgetés után veszítesz, mert lehetetlen mindig nyerni, de amire lefut az egész, ami egy folyamat, a vége mindig pozitív lesz. Ebben az is jó, hogy nem kell duplázni, nem visznek bele egy zsákutcába, aminek a vége ha veszítesz, akkor nagy összeget.

Előzmény: Herold (31167)