Erika 79 Creative Commons License 2011.08.31 0 0 3794

 

Sziasztok!

 

Sajnos még mindig nem tudni (de nem is fog kiderülni), hogy örökölt vagy szívizomgyulladás eredménye. Ha örökölt, akkor csak romlani fog, ha gyulladás, akkor van esély némi javulásra. 3 hónapja elmentem a háziorvoshoz hogy 1 hete ülve alszok, rettenetesen fáj a ball vállam, ha fekszek, és a lábam is nagyon feldagadt. Kaptam izomlazítót illetve a lábamra azt mondta meleg van!!!??? Hiába mondtam, hogy másnak is melege van, nekem nem fér bele a papucsba a lábam... Még a kartonomra se írta fel. 2 nap múlva munkából már az ügyeletre mentünk 22nap kórház lett belőle. 2 hétig a helyi 1 hétig a GOKIBAN. (a gokiról csak annyit, hogy szuper hely köszönöm, hogy oda kerülhettem) Már túl vagyok 2 nyeletéses vizsgálaton 1 katéterezésen 1 szív mr-en. ahhhh. Ma már más a háziorvosom, 2 kardiológusom van egybehangzó véleménnyel Cardiomiopatia, ritmuszavar, fibbrillálás. 32 éves vagyok fáradt és szomorú. A párom mindenben mellettem van, nagyon vigyáz rám :x

 

Senkit nem ismerek ilyen betegséggel.

 

Visszatérve a Vál fájásra mivel csak akkor fájt, amikor feküdtem a dokinak tudnia kellett volna, hogy ez az infarktus egyik előjele, ezt szerencsére a labor nem támasztotta alá, de ha csinál egy ekg-t nem 2 nap múlva kerülök az ügyeletről a kórházba.