msz67 Creative Commons License 2011.08.26 0 0 89

Ha visszagondolok eddigi életemre, sokat betegeskedtem már gyerekkoromban is. Mindezidáig sikerült meguszni a nagy kórházi dolgokat, de az idén álladóan kórházba kerülök. Sokszor kellett szenvedni az egészségügyisek keze alatt, most már egyre többet kell. Oltásokat kaptam, injekciókat, vért vesznek , mindenemet vizsgálgatják,lumbáltak,röntgeneztek ct-ztek.Régen nyugodtabb életem volt most meg tele vagyok szorongással. Megint eltünök estefelé a hétvégére, bármit csinálok a problémám nem szünik meg csak vannak jobb napjaim.Sokat segitenek a természetes dolgok,az orvosok mintha visszavetnének néha a gyógyulásban.Félek tölük és ezáltal rosszabbul vagyok. Olyan jó amikor nem kell menni hozzájuk. Jövö héten a bizottság elé menni,állitólag nagyon bunkón beszélnek a betegekkel, mintha mindenki azért menne mert lógni akar munkából. Le kell fénymásolni az összes zárójelentést, gyerekkoromtól az összes papirt .Valamiért már korábban is hajlamos voltam a fertözésekre, pedig csak most mondták, hogy vigyázni kell.lehet hogy ennek a nyavalyának a génjét régóta hordom? Valami DNS vizsgálatról is magyaráztak.Ma jó sokat aludtam, enni  nem kivánok, csak aludni.