msz67 Creative Commons License 2011.08.25 0 0 88

Jó nagyot aludtam, mostanában csak azt kivánok. Minél többször megyek kórházba annál jobban unom ezt az egészet.Kórház nélkül jobban vagyok.Nagyon rossz volt bent lenni.Hiába volt mindenki nagyon aranyos.Az átülltetésról nem beszéltünk, most leleteket várrnak. Rengeteg vért vettek hétfőn, hét nyolc kis üvegecskével levettek.Akkor turkáltak a torkomban  meg az orromban is. Milyen gusztustalan lehet a laborosoknak ezeket vizsgálni.A székletet vizsgálni sem lehet semmi.Azt nem kellett leadnom. Állitólag sokkal fogékonyabb vagyok a fertözésekre, azt magyarázta az orvos, hogy próbáljak nem elkapni semmit. Eddig is kellett menni influenza oltásra, ezután mégjobban kell vigyázni a fertözésekkel.A betegségem nélkül is sok torokgyulladásom volt.,Szedem a nagy adag c vtamint, meg a természetes kiegészitőket. Még a 31-e vár rám, akkor be ell menni egy több tagu bizottág elé meztelenül nézegetnek. Remélem a bugyimat nem parancsolják le.Leszázalékolási vizsgálaton nem voltam még, csak hallom hogy nagyon megalázó és keményen pattognak a betegekkel. Mi az a csontvelövételhez képest. Régen is sok szigoru orvosnál voltam, a az idös doktornéni aki elször nögyógyászatilag megnézett, az nagyon kemény volt. A gyerekkori fogorvosnénim meg nagyon aranyos, mielött kezelte a fogamat, beadott dalgol cseppeket, azt mondta, hogy bátoritó.Ott be kellett venni. Vizet spriccelt a fúró és kevésbé fájt a fúrás.Még huszonéves koromban is ellátott néha, csak késöbb mentem át a felnöttekhez, de ö ajánltt rendeset.i a fogászaton is egy kicsit félek ma is, de azóta sok mindenhez hozzá kellett edzödni. Az élet mindig egyre keményebb dolgokat fog diktálni, már transzfuzio nélkül nem élhetek, nem lesz tul vidám a további életem. Csak addig jó amig a természetgyógyászok foglalkoznak velem.Töle nem féltem.Segit egy gyógyitó, régen kuruzslónak mondtam volna, és egy csomó minden amit az orvosok nem reklámoznak.Ha megérzem a kórház szagát, meglátom a fehérköpenyeseket rosszabbul vagyok mint anélkül.