msz67 Creative Commons License 2011.08.25 0 0 86

Megvolt a nagy kivizsgálás, hétfön reggel vérvétel. Még ilyen nem volt két pálcikát dugtak le a torkomon egymás után, két minta kellett nekik, öklendeztem, pedig próbálták ovatosan venni,az orromból is vettek mintát.Ilyet még nem csináltak egész életemben. kedves volt a növérke.A keddi csontvelővétel elött hétfö este adtak nyugtatót, kedden kaptam egy bóditó injekciót, még érzéstelenotöt is adtak, de mire kész lett a vizsgálat elkapott a sirás. Három hét mulva esz eredmény, ami megvan eredmény aszerint nem romlottam, de nem is javultam. Beadtak vért, tegnap reggel vettek is egy csomót. Jól birom a transzfuziót folyton kérdezgettek, hogy ráz e a hideg. Voltam még hétfön hasi ultrahangon. Sokáig vacakoltak velem.EKG is volt.Szerencsére most nem küldtek nögyógyászatra.Multkor voltan,gondolom jó lehetett a rákszürő is mert nem szóltak semmit. Megyek egy kicsit aludni, mert bent nem sokat lehetett.Már tegnap összepakoltam, ma reggel már korán ruhában ültem az ágyamon,a reggeles növérke meg is jegyezte, hova ez a sietség. ahogy kaptam a zárót már tüntem is el.Értem jöttek kocsival.