b3a Creative Commons License 2011.08.22 0 0 1725

Sziasztok !!

 

 

Ma voltam ujabb kontrollon és jók az eredményeim ahoz képest !!!!Röntgenen már alig látszanak a csomok, majdnem semmi(57 napja szedem a Medrol 32)a lábszáram és a bokám fáj ahol szintén csomók voltak és még vannak szerintem de a dr.szerint ez a terhelés+lépcsőzés stb miatt van s  majd az is elmulik.Koleszterinem csak kicsit ment feljebb 8 tehát nem kértem csökkentőt a cukor okés...a vérnyomás és a pulzusom pörög=120(pulzus)ezért kaptam beutalót a cardiológiára.Jó lenne már éjjel egy kicsit aluszkálni, kezdek kifáradni de majd talán most h, lecsökkentették!!!!!!!!!!!!!!28mg.ra az adagomat.Ezt a mennyiséget 2 hónapig kell szedni és utána ujabb csökkentés hurrá, a papírra azt irták kb 10 hónap még a szteróbol.Sajna hiztam 4 kg és a nyakam már nem létezik és izzadok, kiütések vannak rajtam =mellékhatás.Kicsit ki is vagyok borulva mert a szeretett nagypapim meghalt csütörtökön és a temetést és a dolgait intézem,egyszóval ENNÉL  MÁR CSAK JOBB JŐHET SZERINTEM. Még azt javasolta a dr, hogy ha elkezdődik a gyereknek az óvodai őszi betegkorszak és megfázás akkor szedjek immunerősítőt mert a szteró kicsinálja addigra a szervezetemet(immunotabs.ot ajánlotta)Ti mit szedtek ?Vizhajtásos nap után éjjel mindig a lábikrám görcsöl ezért a Kálium r helsyett Káldyum r 600 mg irt fel napi 2 db és vizhajtáskor 3 db kell bekapnom.

Bírjátok ezt a meleget?Én már reménykedem h jó hosszú és hideg ősz és tél vár ránk :)!!!!!!!!!!!!

Mindenkinek kitartást B.