molnam Creative Commons License 2011.08.19 0 0 653

Egyetértek Veled a díszítés valóban nagyjából kimerítette azt a határt, ami még a cég egyébként általa magas ívben les....t image vagy kinézetében valaha volt. Mivel a busz kék, a díszcsík sok kocsin eleve aluléc és a zöld is használatos szín nagyobb mértékben is mint itt. A Humarci meglátása pedig az éltben is megvalósult a zöld szín segítő hatásáról, pedig ezt magam sem gondoltam. Nem magamfelé hajló kézzel, de inkább ez a jó irány mint a most elharapózott fényezési??? technika a busznál. Pl lécek le, lemez hullámosra gittet a raktárban sem láthat a fényezendő felület...oszt hadd szóljon. / elnézést a fogalmazásért / Ablakon is festék ajtón is nem baj. léc nem helyeződik vissza az azonosítót a gyerekeim szebben rajzolnák fel krétával stb, de ezt gondolom Neked nem kell mondani.:-) kedvencem amikor a garázsban abusz egy részét meghagyva fényezik át rajta azonos oldalon valamit:-) És nemcsak egyben.... 

Elismerem és teljes egészében meghajolok az általad vezetett ágazatnak. Ott én még ilyen gány munkát nem láttam. Igényesen felújított vagy karbantartott fényezett szerelvények futnak. És ez azt mutataja lehet így is és kell is így csinálni. Ehhez én csak további sok erőt kívánok, mivel tudom milyen erőfeszítésbe kerül.

 

Előzmény: Törölt nick (650)