Semmisem Creative Commons License 2011.08.18 0 0 174

Egyre inkább eme két véleményem kezd bennem kikristályodosni:

- szinte bármilyen testi baj,tünet stb első ellenszere a nyugalom. tovább gondolva a hasonlatot a te elképzeléseidhez: minden rezeg, sőt a legtöbb dolognak van sajátos rezgése... a mozgás rezgés, a nyugalom rezgés (holott azt hiszik, az semmi)... de ai a fő, hogy tudatosan egyensúlyba hozzuk a kettőt. Például, nekme "elvielg" nagyban tombol az allergia szezonom (tezstek szerint 4 csillagos parlagfüves vagyok)... a gyógyszereiket nem szedem már 3 éve konzekvensen, és idén elhatároztam, h a legminimálisabb szemm csepept sem veszem magamhoz... a tüneteim van h nagyon durván beütnek a nap folyamán (egyébként főleg reggel, de. )... erre jó "orvosság":

   - " ezt a tünetet ismerem, ezért és ezért jelentkezik, ...volt már hozzá szerencsém, most még gyengédebb leszek vele..." vagy " csak godnoljam szépen át, ennek itt van az ideje, bizonyos törvények szerint, ez nekem sajátosságom, de doglozhatok rajta" ilyen szövegek és godnolatok, elnyugtatnak hamar, utána, csak leülök kicsit (csak lélegezni, egynes háttal) és a tünetek elillannak :D

 

Annyira telejskörűen akartam átadni az 1-es véleményme, h elfeledkeztem a 2. ról, na majd potolom ha megfogalamzodik ujra :D

Előzmény: ghepard (166)