Semmisem Creative Commons License 2011.08.17 0 0 161

S doktor se, egyéb nem vagyok, úgyh vedd csak olyan baráti mondásnak:

- szerintem nem a "szemeddel" van baj. a soraidban olvasni lehet, nem tudom gepard észlel e ilyet, de én szoktam szavak, beszéd, mondatok, irások mögötti "valamit" érzékelni, nehéz róla beszélni, mert nem igazán lexikális. Azt tudom mondani, h a szövegeid "mögül" áradó dolog igen össefügg az általad leirt tapsztalatokkal (ami egyébként evidens), mégis jelentéssle bír...

---> az idegrendszered valmaint viselkedéseid működéseiben lehetne változtatni.

 

alátámasztando a zagyva szövegem:

- a szemészeten nem találtak nálad semmit

- a látás és a vele felmerülő problémák, nem csak a szem, mitn látószervet érintik, nagy részük agyi/idegrendszeri.

 

 

Végül: ha úgy vesszük h gephard beletalált és a szemed vagy azok egyes részei "másként" rezegnek (irtad, h nem votl mindig így, tehát valmai változott- mindig változunk egyébként), akkor olyasmi is előfordulhat bár nem értek hozzá:

  - hogy, bizonyos idegrendszeri, ideg állapoti változások, hatnak a szemmozgató izmaidra, illetve bármilyen működésre a szemedben...

 

a te szempontodból ez nem is annyira lényeges h mi okozza. Godnolom jobba érdkel, mitől múlhat el...

Buta kis okoskodóként esetelg azt mondom, a gephard tanácsian kivül, naponta néhány percre ülj, le és probálj minél kevesebb dolgot csinálni"... ide értendő a gondolkodás, kattogás, mozgás, érzékelés... stb.

 

jobbulást

Előzmény: skeeter22 (159)