Bolivian Dancer Creative Commons License 2011.08.16 0 0 63

Pedig úgy szerettem volna Ozzy, ha valaki rendesen elküld a tetves kurva anyámba, meg vitatja ki vagyok és mihez értek, de még erre sem futotta :-) Ennyit tud az ACN. Summa summarum.

Az ACN egy sima átverés, sima MLM lúzereknek, a hülyék aláfekhetnek meg még akár még jó is lehet, kb olyan, mintha valaki a saját nagymamáját kúrná seggbe, lehet hogy jó? De szerfelett értelmetlen. Ha valaki eddig nem jutott el a szellemi fejlődésnek arra a fokára, hogy tudott ingyen telefonálni meg a faszát/pináját ingyen megmutatni a másik szerencsétlennek - akinek ezúton is őszinte részvétem kifejezésére szolgáló jegyek drágán megvehetőek csak NÁLAM.

Azért azt ne higyjük már el, hogy a magyar népesség 95%-a fontos üzleti okokból telefonál videóval küffödre, mert mingyá valami kellemtelent mondok, mert itt akkora lenne a geci nagy GDP hogy mi vennénk meg Shenzent és nem az egyik kerületük minket, szóval, ha valaki akkor suttyó, hogy eddig nem futotta:

- Skype-ra, MSN-re, SIP-re,

- netbook-ra,

- olcsó vagy ingyen telefonra,

- smartphone-ra, még rosszabb esetben olyan szolgálatatói dcs-re lsd.

- Majom Telekom Hooopáááá majom a vízbe,

ami ezt mind tudja, akkor ugorjon fejest bele, hátha kihúzzák a verebek Badacsonynyál.

(Ugyanitt használt Trabant alkatrészek, 20 deka mosópor 1994-ből eladó)

BUÉK!

Előzmény: Törölt nick (59)