macica23 Creative Commons License 2011.08.15 0 0 97

Sziasztok!

 

A szakmailag jó és egyben  becsületes fogorvos tényleg ritka, mint a fehér holló. Jónéhányszor megszívtam én is. Volt úgy, hogy érzéstelenítés nélkül szedték ki a fogamból az ideget. Hát, még hetek múlva is sírva fakadtam, amikor rágondoltam. Többszöri nekifutás után végre találtam egy rendelőt, ahol teljesen nyugodtan ülök be a székbe. Lehet, hogy nem ez a legpuccosabb rendelő a városban, de az biztos, hogy a maximumot nyújtják. Szakmailag is, emberileg is. Náluk az is szempont, hogy ne fájjon. Képzeljétek, van valami kütyüjük, amivel beadták az érzéstelenítőt, hihetelen , de meg se éreztem. Ami még ennél is frankóbb, hogy csak az az egy fogam zsibbadt, amit kezeltek, s nem lógott utána órákig a fél arcom. Az meg már tényleg a hab volt a tortán, hogy a letört metszőfogamat úgy kipótolták, hogy semmi nem látszik rajta. Mintha mi sem történt volna vele, pedig az íny széléig letörött! Elképesztően jó anyagokkal dolgoznak. Nem hittem a honlapjukat látván, hogy az nem photoshop, de vannak még csodák. Mindenkinek csak ajánlani tudom őket. Érdemes felmenni a honlapjukra tájékozódni. www.esztetikaifogaszat.hu