Cgabesz74 Creative Commons License 2011.08.14 0 0 6987

Én már a vezérlés miatt (több fűtéskör, melegvíz későbbi bővíthetőség stb.) is a Vigast választanám.

Ár összehasonlításban ne a LC-vel hasonlísd mert a Thermostrom-ban nincs lambdaszonda, meg vezérlés, meg primer- szekunderlevegő arányszabályozó csappantyú!

Egy VIGAS 25 S 1390 € x 275=382250+ áfa=477813 Ft. De szinte minden partnernél (nálam is) lehet egy kis kedvezményhez jutni. Továbbá számítsad bele hogy ha nem akartál mocskos anyagiak miatt puffertárolót beépíteni ehhez nem is kell. Az is kb. 160000 szigetelve.

 

De nem dönthetek helyetted, te ismered a pénztárcádat, mindenestre ha nekem kellene spórolás miatt kihúznom még egy szezont akkor megtenném.

Sőt akár szezon közepén (karácsony után) is bevállalnám az átszerelést, jó előkészítésel 2-3 nap alatt meg van. Aztán máris olcsóbb a fűtés! -)

Későbbi bővítés esetén a beüzemelő készséggel átprogramozza a vezérlést! Ezt onnan tudom, hogy a saját fűtésemre mindig január közepén van időm, ilyenkor egy kicsit fázni szokott a család, a nejem meg csúnyán nézni -(

Remélem segítettem.

Előzmény: Tif_01 (6985)