b3a Creative Commons License 2011.08.09 0 0 1719

Sziasztok !

 

 

Végre itthon vagyok és megint gépközelbe!!

Sajnos elkezdett feldagadni az arcom és puffadok is már (másfél hónap medrol után) arrol nem is beszélek, hogy a nyaralás alatt annyit izzadtam mint még soha....Tegap voltam fodrásznál és amikor megláttam magamat a nagy tükörbe elsírtam magamat.A tesóm és anyám azzal ETTETNEK  hogy nem is dagadt az arcom és van nyakam...ja persze de az h már nincs nyakam és fulladok + belenézek a tükörbe és látommmmmm amit látok..Innentől kezdve nemkívánok emberek közé menni igazából mert ugy nézek ki mint egy bálna, alapból sem vagyok vékonyka főleg szülés után de ez a nyaknélküli izzadásos állapot negyon kellemetlen sajnos.

Tegnap voltam hasi uh vizsgálaton?lettek veseköveim is(ez vajon a 1500 mg c vitamintól lehet? )a drnő szerint ez is és a májnagyobbodás is a Mesroltol lett+ a koloeszterin is.Aug végén ujabb tüdővizsgálat és akkor talán csökkentjük a 32 mg napi adagomat hurrá.Ja még annyi h vettem a dm.ben májvédő naturlandos teát ls + vizhajtót mert heti 2 alk veszem be a sima vizhajtót, napközben meg teázom inkább.

 

Szerintem annyira sok mindent produkál ez a betegség, hogy nincs két egyforma tünet az alap tüneteken kívűl.Pont ezért jó, hogy mindenki leírja a véleményét tapasztalatát aztán aki amit akar azt kipróbál és max nem használ....

Most kicsit depis vagyok a kinézetem miatt és a folyamatos izzadás miatt(+a pulzusom érdekesen magas néha) de nemszeretnék nyugtatót vagy ilyesmiket bevenni tekintettel arra,hogy a májat haldoklik egy kicsit

Mindenkinek kitartás

B.