Robancs684 Creative Commons License 2011.08.08 0 0 1061

Viktor!

 

Igen ismerem ezt a jelet. Csak egy gond van, hogy ez az egy sín egy pakkban volt benne, amiben jópár sín is van még, és ezt kéne valahogyan megkeresnem. :)

 

A Búza térről pedig ahogyan most gondolkodtam, nem is az östermelői piacot rombolom le, hanem a nagy búza téri parkolot. Az úgyis eléggé nagy, és ott pont elfér egy kocsiszín. :)  De lehet hogy Szentendrei János utca, Bethlen Gábor utca és a Szeles utca közötti részeket iktatom ki. :) Ebbe a részbe a parkoló, és egy két ház tartozik bele. :)

 

Egy kép az Auchan végállomásról, amin még lesz egy nagyon szép kétoldali esőbeálló is. :)

 

4-es villamos a Tesco megállónál amely tatárdomb felé megy tovább:

 

5-ös villamosok röviditett utvonal járnek még, de nem sokáig:

 

3-as villamos a repülőtéri végállomásnál:

 

Búza tér, 3A-s (bal oldali) villamos, 8-as (jobb oldali) villamos :

Itt a 7-es villamos megállonál a sín tovább folytatódik majd a kocsiszínhez (jobb oldali várgány).

 

A képeken látni lehet hogy milyen típusú villamosok közlekednek majd a teljes vonalon is. :)

Egyedül a 6-os villamos még nincsen beiktatva, emelett a 7-es viszonyla villamosa is csak idéglenes, mert szeretnék engedényt kérni, az ICS vagy KCSV villamos Viszonylatjelző táblának átfestésére. :)

 

Régen szórakoztam az átfestésekkel, és tegnap láttam, hogy a TW6000 villamos A része sárga színű lett. :D

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: viktor9511 (1060)