éjjelibagoly50 Creative Commons License 2011.08.05 0 0 1712

halihó!

igen, mindenkinek magának kell kikisérleteznie mi a jó. én is utána néztem annak a sprének, és képzeljétek ettől függetlenül én is kaptam egy szájon át beszivandó un. Pulmicort nevű inhalációs port (doktornő irta fel, nem én ajánlottam) és ez is inkább asztmásoknak javasolt, de ott van hogy rajtunk is segit. mert szintén szteroid készitmény. örülök neki, mert ez mellett fokozatosan elhagyhatom a medrolt. ennek sokkal kevesebb a mellékhatása, lehet hogy ezeket most fedezték fel hogy talán jó lehet a sarcora is, vagy kisérleteznek velünk: ki tudja? hátha bejön. a medrolra rá volt irva, hogy allergiás mellékhatásként jön a lufiarc és kiütés, én úgy próbálom kivédeni, hogy szedek kálciumot, amit szoktak szedni az ilyen allergiás megjelenésekre. 5. hét után kezdett dagadni az arcom, még nem nagyon, de már harmadára csökkentettük a tablettát, remélem nem dagadok tovább. 1 hónap múlva megyek kontrollra, remélem akkor végleg elhagyhatom a medrolt, mert előzőekben hosszú hónapokig kellett szednem. nekem mellékhatásként zsibbad a talpam :) valakinek még? és pörgök ezerrel, ma este már veszek be egy xanaxot, hogy kialudjam magam.

üdv. mindenkinek

 

Előzmény: márti45 (1711)