TTimi1987 Creative Commons License 2011.08.04 0 0 1710

Sziasztok!

 

Kedves Leith!

Megvettem az általad leírt gyógynövényeket...hát ízesítés nélkül nem igazán megy :) remélem 1 kiskanál cukor azért belefér :)) egyébként érdekes: a tejoltó galaj valóban jó légzőszervi betegségre, viszont az orbáncfűre ezt nem írják (orbáncfű: gerinc- és reumás fájdalom, gyomorfekély, epe és vese bántalmak, hasmenés, gyulladásgátló és nyugtató hatású)...de ártani biztos nem fog, úgyhogy iszom mint állat, remélem használni fog :)

 

Kedves márti45!

Hát elég keményen megkérik az árát ennek a 3 cuccnak...és az a baj, hogy ha 100%-ra tudnám, hogy nekem is biztosan beválik, még meg is venném, de lutrira nem dobnék ki ennyi pénzt:

alvesco spray: ha szakorvos írja fel, akkor igaz, hogy csak 730,- Ft (egyébként 5.300), de megkérdeztem a tüdődokit, és ezt asztmás betegeknek szokták felírni, mivel a benne levő szteroid fajta az asztmás görcsök ellen van, szóval én nem ajánlgatám ily nyugodtan...bocsi, csak sok olyan ember van, aki első szóra megy a másik után ("...a szomszédom szedi, és neki jó, ezért vettem én is, és nekem is jó, hát vegyél Te is..." ilyen kategória).

cardianax és vitamax PX 4: mind a kettőnél a 120 darabos 11.000,- Ft...kicsit kemény :((

 

üdv.: Timi