levicica Creative Commons License 2011.08.04 0 0 7548

Szia!

 

Nem sikerült,nem jó,amikor bekapcsolom a gépet,akkor megjelenik az Üdvözöljük felirat,és utána egy kicsit vár és megjelenik a háttér.és várni kell másfél percet,hogy betöltődjön az explorer.exe a Feladastkezelőben megvan nyitva,és semmi meg tom nyitni a feladatkezelőt,és semmi....és betöltött másfél perc után..Máskor pedig nem tok csatlakozni lefagy a Start menü,és nem tok netcsatlakozni a windowsba a többi funkció tökéletesen működik.Mit tegyek???Más oprendszerem volt,és amikor visszatértem XP -re ugyanez volt a többi windowsal soha nem történtg ilyen,egyszer előfordult ez másik gépen az egyik ismerősünknél természetesen:Windows XP-vel...Ennyi a Windows pedig egy nagy Winslow LASSÚ nekem legalábbis.....EnnyiA Scan os ügyet mecsináltam a pipákat nem sikerült...a hülye gép jeleníti meg ugyanaztMit tegyek?Fogadjunk:-) hogy újratelepítés lesz vagy frissítés.Ennyi szerintem ezzel a géppel pont elég az én gépem mindig csinál vmit.Ez a hozzászólás a többiekre is vonatkozik,hátha tud más is csatlakozni...

Előzmény: slaci (7534)