gumidani Creative Commons License 2011.07.31 0 0 3497

Az antimagyarita általánosítást elítélem. Tessék elképzelni, hogy ha más népcsoport szerepelne a szövegben, akkor mekkora hiszti lenne!

 

A képkéréssel kapcsolatban:

Magam is kaptam már kb. ilyen szövegű levelet. "Hi! Az itt és ott feltett képedet küldd el légysz. Előre is köszike. Cucu."

Ezeket bizony szó nélkül továbbítom a szemétládába. Azt elfogadom, praktikus okokból, hogy a fórumon mindenki tegeződik. De egy nekem szóló levélben ne tegezzenek le ismeretlenül! Nem mindenki kanászkodott ugyanabbban a téeszcsében, ahol én. Azután pedig talán megnevezheti magát, ha akar tőlem valamit. (Én pl. nem szoktam magamat becézni) Nem elfelejtendő, hogy az írni-olvasni éppen megtanult gyerektől az aggastyánig bárki szerepelhet ezeken a fórumokon. (Nem tudhatja mindenkinek, hogy pl. mdbz egy kamaszfiú-e, vagy egy nagymama. Nem rőhögni! Én tudom.) 

Azokat a tapasztalatokat most nem ismétlem el, amik arról szólnak, hogy hol, milyen aláírással és környezetben jelennek meg az internetről szerzett képek.

 

Abban maradéktalanul egyetértünk, hogy a "Köszönöm" használatát nem szabad elfelejteni.    

Előzmény: M63,008 (3496)