Törölt nick Creative Commons License 2011.07.29 0 0 2540

Nem irigyellek Hópihe... Milyen műtéteket javasoltak a Kisasszonynak? Ezért nem merek másik dokihoz menni... Néha jó lenne, de inkább bízok abban az egyben. Utánajártam orvosi berkekben, és őt tartják a legjobbnak anélkül 3-man őt ajánlották, és ezt a kórházat az első két hely valamelyikén, hogy tudták volna, mi oda járunk. Így maradtunk a tavaszi megingás után. Nehéz! Mesélj bővebben!

Timinek mostanában sokat fáj a háta, dereka, csípője, este, ha lefekszik, csak dobálja magát - a maga gyenge módján -, és pakolja a lábait, sehogy nem jó neki. Viszont egyfolytában ül, nem hajlandó fél-fél órákat pihentetni a gerincét, ahogy eddig. Lehet, hogy ezért...

Nagyon-nagyon boldog vagyok: 5 évesen, másfél hónapi kemény küzdelem után elmondhatom: tudja tartani a vizeletét!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ha megyünk valahova (szerencsére ebben az időszakban nem voltunk sehol), majd adnom kell bugyipelust, hisz Pestre is megyünk, az 3 óra összesen. Ott sem tudom egyszercsak belógatni a bokorba, mint itthon... De megvan!!!! Éjszaka is most már 6x egymás után szárazon kelt fel!!! Ez hatalmas volt előttem, de talán elmondhatjuk: megvan!!!

Ma délután 2 napos ereszdelahajamra megyünk a férjemmel ketten a barátainkkal Balatonra! Kipurcanok, de kicsit másképp:D

Előzmény: 4Hópihe (2538)