Törölt nick Creative Commons License 2011.07.25 0 0 8058

), az én problémám az volt, hogy sok időt vesz igénybe az anyag rendszerezett szerkesztése, ezért lemondtam róla (mivel a 'kutatás' rovására megy).

 

Örömmel vállalom magamra a munka eme részét, mert a kutatáshoz, a diszciplínához tökhülye vagyok (a legtöbb közöm annyi hozzá, hogy olvastam Homéroszt kölyökkoromban és szerettem), legalább ezzel tegyek hozzá az emberfeletti (és ezt nyilván nem fizikai hanem szellemi értelemben gondolom) teljesítményhez...

 

Szóval én nem akarlak erről lebeszélni, jó dolog, csak tényleg sok idő kell hozzá, nagy fába vágod a fejszéd.

 

Azt hiszem, ennek tudomását részemről, érzékeltettem előző háeszemben... ;)


Végül is mindig Schenoudára mutogatok, neki kell tudnia, mit is akar kezdeni ezzel az egésszel :-)

 

Hát persze! Nyilván. Nélkületek nem igazán fogom tudni csinálni. Minden favágómunkát vállalok, de a tartalmi, elvi dolgok, az egész ill a megfelelő részek, a rendszer, a koncepció(k) és konzisztencia, a szerkesztés munkájában mindenképp számítanék rátok. Legalább úgy, ha másképp nem, hogy valahogy összerakom, ahogy gondolom, aztán valamikor amikor ráértek átnézitek és utólag korrigálgatunk...

Előzmény: Nolanus (8056)