gabi1550 Creative Commons License 2011.07.21 0 0 46

Ahova ne menjen senki Pesti és Pest megyei:http://www.kutyaiskola-mkose.gportal.hu/

Végh Tamás kutyaiskolája ahova ne menjetek. Az én kutyámat egyik szombaton majdnem felakasztotta.Pedig bullmasztiff. Mire kiértünk vonattal a sárba tiport MIért fáradt hőségriadó idején a kutya.Kiköttette velem. Nézzék meg hány m2-es ketrecekbe vannnak a kutyák. A medencéjét pedig fúrt kúttal tölti de a használatért nem kevés pénzt kér. A kutyámat folytó nyakörvön rángatta oda vissza .Húzta vonta majd tanulatlan Kutya kifejezéssel visszaadta. A kutya talán most már jobban van.De hónapokba telt mire nem félt mindentől. Vasárnam a veteményes végéből csalogattam vissza. Nem mentett kutya de mikor elhoztam csont és bőr volt.Gazdája enni nem Adott neki.Kennelben tartotta kb.1 évig.Folyamatosan szocializálom. Még mindig AZ előszobában alszik ha rosszabb AZ idő. Kicsit szocializálni vittem oda. Mondják meg MIért nem játszhatnak kutyaiskolában szabadon önfeledten a Képzésen kívül pőráz nélkül a kutyák. Talán AZért mert a kiképzőnek tele lesz a gatyája ha valami történik.