csengevagyok Creative Commons License 2011.07.20 0 0 39106

Roland is kerne koromlakkot, ha hagynam; az egyik bebiszitter meselte tavaly hogy le volt lombozva a lelkem mikor rajott hogy csak a kislanyok hordhatnak a hajukban csatot.

 

En azon akadok ki amikor az ekcemas (olyan szinten hogy veresre van horzsolva az osszes izulete) 2-3 eves kislany parfumot hasznal. Meg tininek is alig adnek parfumot.

 

Ami a sminket illeti, jomagam igy 32 evesen rajottem hogy bizony szuksegem van ra, mert a feher, atlatszo borom egyre szintelenebb lesz es diszkreten de hatekonyan "potolni" kell.

 

Samu, nem tudom hogy csinalod, R olyan szinten no hogy ami a tavasszal jo volt ra, az osszel mar nem lesz jo, azonkivul a bebiszitterhez a rajta levo ruhan kivul meg ket full adag ruhat kell vinni, na meg ketto a mosasban, ugyhogy ha nem is kifejezetten hanyag tipus aki sok ruhat mocskolna, akkor is kell neki 4-5-6 darab a napi szinten hasznalando ruhadarabokbol, mindezt szezononkent lecsereljuk ujra. Egyszer szolt is nekem hogy a barna nadragjahoz a talalo szinu pulcsit akarja hordani, el is gondolkodtam hogy ezt csak magyarul tudja elmondani mert az apja ilyesmire nem tanitja :)