kalamajkosz Creative Commons License 2011.07.19 0 0 8036

(sóhaj a köbön)
alapvetően nem régi a címmel van a gond. akik ide évek óta érdemben írogatnak szerintem egyiküket sem zavarta kicsit se. szinte mindegy is, csak egy nyugodt hely kell.. a tárgyalt témák szerintük is simán elférnek itt. csak ezzel sajna nem mindenki van így... és épp ezzel van a baj. átlag kéthavonta beesik valaki és jobb esetben csak megjegyzi hogy nem a piramisokról van szó, rosszabb esetben még be is szólogat pluszba. az ilyet n alkalommal elnézi az ember, de az n+1ediknél már odapirít látszólag az indokoltnál nyomatékosabban, amit én teljesen meg is tudok érteni, mert már engem is zavarnak, pedig én csak olvasok.

bár 12 éves a topik de szerintem nem olvassák tömegesen, aki pedig rendszeresen figyelemmel kíséri, az az új címen is megtalálná... egyébként a címváltoztatás nem is kifejezetten a mi ötletünk volt. egy adminisztrátor ajánlotta fel egy lehetséges megoldásként. és most hogy meglett az új cím, már túl is lendültünk volna ezen az egészen, de most meg te tiltakozol... ezt bár tudomásul vesszük, de így akkor kevés.. esetleg tudsz javasolni valami érdemit helyette? szerinted hogyan fogjuk ki a szelet a vitorlájukból végleg, hogy ne legyen soha többet gond az, ha 1 méternél jobban eltávolodunk a piramisoktól?? mert mint látod ez is épp eléggé haza tudja vágni a topicot..

Előzmény: Platon (8030)