Jud78 Creative Commons License 2011.07.18 0 0 3301

Szia!

 

Koszonom a valaszod, kicsit el vagyok kenodve, mert a kutyust idokozben, vagyis a hetvegen orokbe is fogadtak! Legyen nagyon szep elete...:-)) ha nem nalam, akkor masnal... picit rossz azert, remelem lesz hamarosan egy hasonlo koru kutyuli akit kihozhatok!:-)

Csakis menhelyi kutyat szeretnek..

Sok hasznos dolgot irtal, es sok dolognak utana neztem kozben a hetvegen, es egyre okosabb vagyok kutyatartas teren. :-)

Az ugatas kenyes dolog, itt azt hiszem nincs sok kutya a hazban a hangjukat sem hallani.. kettorol tudok de azok is ritkan ugatnak. Remelem le tudom rola szoktatni hamar, ha ugatos lesz..mert  nem akarom kikesziteni a szomszedokat, hogy ugat a kutyi egesz nap amig nem jon meg valaki. Mar nagyon beleeltem magam a nagy setakba az erdojarasba a kirandulasba... ezert is tuti beoltatom majd kullancsfertozes ellen.. ez a Lyme kor elleni oltas ha jol emlekszem?

Az autozas is megoldhaato ennek is orulok, bar egy  16 oras  uton gondolom tobbszor kell szegenynek nyugtatot adni majd.. jo lenne ha nem lenne ra szukseg, igazabol nyugodtabb is lennek, ha autohoz szokott lenne.. mert igy tudjuk magunkkal majd itt is vinni messzebbre setalni. de gondolom itt majd lehet hozza szoktatgatni nem? Lassacskan megszokhatja nem igaz? Itt a kutyak vidaman ugranak be az aautoba, bar ok tudjak nagy barangolas kovetkezik:-)), rengeteg itt a kutya es imadjak oket az emberek, sok idot toltenek kedvencukkel.

ha tudok valamit vagy eszembe jut meg valami zargatlak ha nem baj!:-)) Amugy van fent megint egy 10 honapos kolyok az oldalukon, de szamunkra mint elso kutyuli... nem hiszem hogy tul jo lenne...

Koszonom megegyszer!

 

 

 

Előzmény: ncsk (3299)