Törölt nick Creative Commons License 2011.07.18 0 0 2529

Én meg azt nem értem, miért cseszitek szét ezt a nyomorult drukkerkocsmát a FOLYAMATOS személyeskedéssel...

Van pár játékos akiket kb egyformán bálványozok. Kinek nincs? Xavi, Villa, Del Piero. Régebbiek közül pedig Figo, Zidan.

Ronaldinho-t nagyobb zseninek tartom mint CR-t, legalábbis valamivel. Egy brazil-portugál meccsen azért inkább a portugálokhoz húzna a szívem, még akkor is ha szemben állnának egymással épp ők ketten, de még akkor is, ha egyikük sem játszana éppen. De kit érdekel, hogy egy focidilettáns hülye kit szeret? Kicsit néha locsogok itt, mert erre van a csevegő fórum.

A brazil meccsel senki sem foglalkozott, szerintem pár szót érdemelt, hát leírtam a véleményem, mivel ez egy olyan hely, ahol véleményeket lehet írni és nem csak szakvéleményeket. Ha tetszik az ügyeletes trolloknak, ha nem... máris kitört a hisztéria...

Az pedig, hogy folyamatosan arra célozgat 1-2 barom, hogy meleg vagyok, mert egyszer le merészeltem írni, hogy CR jól néz ki, csakis őket minősíti... Szánalmon kívül, mást nem igazán tudnak kiváltani bennem, főleg nem azt, amit akarnak, hogy megbántsanak vagy felidegesítsenek....

Előzmény: Emi2 (2528)