4Hópihe Creative Commons License 2011.07.18 0 0 2524

tudod nagyon nehéz ehhez felnöni,ésémlékszem mikor idejöttél mennyire tisztelek(most is) és kicsit irigyeltelekis,hogy képes voltál ennyire éretten bölcsen gondolkodni..nem törödve a világ zajával..meséltél akkoriban is  a kicsibabácskáról

 

 ovatosan kell bánni ezekkel a szavakkal...könnyen kiáltanak kigyót békát az emberre,  a másik oldalon pedig a felkészités a nehéz-amikor a szülö  még kapaszkodik és nem hagyja elmenni a gyerekét,nagyon megbánthatjuk ha nem sikerül eltalálni azt a megfelelö pillanatot, de van aki sosem lesz képes felnöni ehhez,

és igazából miemberi léptékkel mérünk sosem tudhatjuk mi az isteni terv- és egy egy gyerek akit már elengednénk és az anyja ragaszkodása továbbra is életben tartja-felmerül a kérdés lesz e kics csoda belöle- vagy egy olyan roncs gyermek akit a késöbbiekben az anyja mégsem tud majd megfelelöen lélekkel és fizikummal birni..

ahány féle intellektus-olyan a sérült gyerek is.

nagyon sokszor látunk mást,mint amit a felszin mutat.. hogy milyen kommunikáció folyik  a gyerek feje fölött vagy mi szól neki- és mi kivülállóként igazából sosem tudhatjuk mit is fog fel a  külvilágból hozzá érkezö ingerekböl.

 nekem már feltünt pl egy gyerekcskénél olyan ha egy adott parfüm van rajtam-akkor nem szeret és elutasitó- mig a magatartásom felé ugyanolyan akármilyen parfümöt fujkálok magamra.mivel nem lát rosszul halll másképpen tájékozodik és valszeg negativ érzetei lehettek egy adott illat során..már lelki beteg voltam miért utál ennyire....és akkor döbbentem rá a felismerésre, amikor egy adott napon máshangulatban keltem fel, és mást fujtam magamra...

annyira elkalandoztam- nem tudom miért kezdtem erröl irni...bocs!

Előzmény: Gyöngyös75 (2522)