natureins Creative Commons License 2011.07.18 0 0 52220

Máshogy állunk a dolgokhoz, ami lehet neveltetésből adódik. Ennyi. Én pld. ha már előre tudnám, hogy ahová megyek ott ingyen kapok valamit, ami érték, akkor alapból viszek valami piát. whisky-t, vagy bort....ugyanis ez igy volna illő...ha már baráti ismerkedősen alapuló ajándékozásról van szó, akkor azt hiszem alap egy rekesz sőr, vagy hasonló....nem csak az, hogy "KÖSZÖNÖM", meg hálás vagyok....sokszor szivtam már ilyen baráti bazinagy FÓRUMOS haverkodások miatt.....amiko egy napig retusáltam az illető fotóit a taváról, 150 minőségi kép, amiért egy fotós elkért volna vagy 50ezret simán és még egy jelképes ajándékot se hozott, csak egy nehezen kimondott "kösz"-t....ennyi, és egy idő után betelik az a bizonyos. Pláne, amikor megérkezik a terepjáróval és mintha a leg természetesebb lenne 1 havi fórumos ismerettség után, jön és megy, de hogy valamit barátilag adjon....áá az már nem játszik. nekem lesülne a képemről a bőr, ha igy angolosan távoznék egy helyről a hónom alatt egy halom értékkel..és itt most nem a whiskyn van a hangsúly, hanem az elven..

 

 

Előzmény: martiyi (52219)