tiborcc03 Creative Commons License 2011.07.17 0 0 2491

Sziasztok!

Szeretném eladni KTM strada típusú versenykerékpáromat. Mavic felnikkel, Shimano exage fékekkel, Shimano sport lx hajókarral és váltórendszerrel. Nem vagyok egy óriási szakértő, én csak hajtottam, de kerékpárszerelő barátom folyamatosan karban tartotta mielőtt elindultunk és miután megérkeztünk. Majdnem havi rendszerességgel az övével együtt „átnézte”. Legutóbbi, egyben utolsó útján 2 nap alatt 440 km-ert sikerült beleküzdenem. Az után került rá két teljesen új külső. Sigma sport km-er órámat is adnám hozzá, valamit a traz x könyöklő kéztámaszt is( bevallom fogalmam sincs mi a becsületes neve), nyeregtáskát, piccolo pumpát. A kormányt, kormánytartót és a nyeregtartót úgy rendelte külön a barátom, de most sajnos nem tudom megmondani milyen márkájúak. A kerékpár egy ideje letakarva várja az új tulajdonost. Igény szerint a kerékpáros ruháimat is adom hozzá, vagy ezek külön is megvásárolhatóak: 2db wermarc mez, egyik hosszú- másik rövid ujjú, egyformák (egyetlen egyszer volt rajtam mind 2), 2db decca kantáros nadrág, és egy aitos teljes ruha (M-es ruhák). Minden ajánlat érdekel!!! Email: dogzz@citromail.hu