talpfa Creative Commons License 2011.07.15 0 0 85774

Szia!

 

Konkrétan onnan tudom, hogy nekem meg volt ez a modell! :)

Azaz a Roco 45352 1. osztályú, új színterves kocsi, végig fülkés kivitelben és Ampz felirattal!

Azt is tudtam, hogy volt olyan "eresztés" belőle (ami neked is van), amin alakítottak egy picit a belső berendezésen, hogy legalább hasonlítson az eredetire. Nekem ebből már nem  jutott, de ami volt, azt is már eladtam.

Egyébként, tényleg szép modell, ezzel a hibájával is együtt lehet élni, csak nálam nem fért bele. :)

Azért bosszantó dolgok ezek! :(

 

Most akartam a modularwagenből is újabb pályaszámot beszerezni, de így nem kell, majd ha korrigálja a Roco, vagy ad ki újabb pályaszámon, de már helyes Bmpz "jelöléssel".

Most már nagyon bánom, hogy anno nem vettem meg az összes, új színterves ÖBB Railtop kocsit.

Juj de, hiányzik az Ampz első osztály és a Bmz vagy Bmpz -k is. Most meg ritka mint a fehér holló az áráról meg nem is beszélek.

Bízom benne, hogy még "életre" kell a Railtop és jönnek még ezek a kocsik, vagy az ACME megcsinálja végre ezen modellek valamelyikét.

Például ez a kocsi típus (képen) megjelent a Railtop kínálatában is, csak szürke ajtóval. Az ACME -nél 52650 katalógus számon szerepel, bízom benne, ki is adja!?

 

Előzmény: RhB (85772)