emem Creative Commons License 2011.07.13 0 0 1057

Lord, természetesen a topik általános jellemzőit próbáltam definiálni, megtörtént események alapján.

a felsoroltak mind forrás nélküliek, ellenben Blikk-szintűek.

ami nagy baj, mert a téma érdekes, tárgyalható lenne normálisan is. ehhez azonban legalább elemi szinten ismerni kellene az ötletet adó jelenségek kvantumfizikai háétterét, valamint betartani a beszélgetés elemi szabályait.

így azonban sajnos kérvényezni kellene a topik átmozgatását a "Bulvár" témakörbe. ha lenne olyan...

 

Lord Amexos válasz | megnéz | könyvjelző 2011.06.22 03:03:10 © (934)

Kedves Banya, ebben van valami, viszont én olvastam olyan esetekről amikor valaki 1 féltekével úgy működött mint a rendes ember... 


(forrás kérésre sem jött) 

 

Lord Amexos válasz | megnéz | könyvjelző 2009.01.17 00:06:36 © (20)

Olvastam egy könyvet amelyben orvosi példákat említettek a holografikus-kvantum világ meglétére... például a "fantomláb". Ismert jelenség, hogy ha valaki elveszti a kezét vagy a lábát, akkor az később valós fájdalmat illetve érzéseket tud kelteni, érzékeltetni az agyban annak ellenére, hogy már régóta nincsnek kapcsolatban a testtel. De gondoljunk csak a szemre... a "valós" világot fejreállíítva, megfordítva juttatja el a jeleket az agyunkba és azt az agyunk visszafordítja a helyére.

 

Lord Amexos válasz | megnéz | könyvjelző 2007.09.19 14:50:35 © (1)

ige, én is hallottam (olvastam) ilyen esetről - azt hiszem egy brazil asszonnyal törént, hogy műtét után elkezdett valami idegen nyelven beszélni ami nem is is használatos a környékükön...

 

 

Lord Amexos válasz | megnéz | könyvjelző 2007.09.19 23:08:12 © (6)

a lényeg az, hogy egy cseh fiatalember autóbalesetet szenvedett és miután eszméletéhez tért tökéletes, akcentus nélküli angollal beszélt a hozzá kiszálló mentősökhöz, holott előtte épp hogy csak beszélt valamit, úgy-ahogy angolul... Ő a tudatalattijára gyanakszik, hogy onnan jött elő ez a hirtelen képesség - a kérdés az, hogy a tudatalatti hogyan definiálódik nála... szerintem az ilyenkor történni szokó esetekben, egy rádióadókészülékhez hasonlítva, egy frekvenciával arrébb tolódik nála az "éter"-ből (tudatalattinak is nevezhetjük) jövő jel...

 

ahol meg van forrás, ott a nevében is benne van a bulvár:

 

Lord Amexos válasz | megnéz | könyvjelző 2007.09.19 14:05:04 © (topiknyitó)

Tudásunk, ötleteink és képességeink eredete...

 

 Az iskolában és az életben megszerzett tudásunkon kivül honnan szerezzük ötleteinket?

 

Érdekes jelenségek folyamán az emberi agy olyan képességekkel tud ellátni minket amelyek eredetileg nem léteztek.

 

Például: Agyműtétje után úgy beszél, mint II. Erzsébet királynő -- http://index.hu/politika/bulvar/brain9130/


Előzmény: Törölt nick (1056)