BahnScorper Creative Commons License 2011.07.10 0 0 1104

Ez egyszerüen hihetetlen. Ma este - úgy kb. két órája - sikerült összefutnom Rudolffal (meg vele volt a barátnöje is) Berlinben!!! Csak úgy biciklizgettem a koncert helyszíne környékén, aztán a Französische Strasse-n ott mentek a járdán, kézenfogva, olyan idillien mint akárki más, mint ahigy én is sétálnék a saját kedvesemmel. Más nem volt velük - gorillák se. Megszólítottam, de mondta, hogy sietnek, én meg nem akartam tolakodó lenni, és Murphy törvényei szerint semmi nem volt kéznél (se fotógép, se aláírni való). Mégis az egész olyan volt, mint amilyeneket ö is írt a Rock Your Life-ban. Annyi apró körülmény volt, amely miatt ez akkor és ott megtörténhetett... hogy nem jött egy villamos, hogy elötte ajánlottak nekem egy nagyon jó fagylaltozót ahová még szintén benéztem, meg hogy néhány vidám gyerek beakasztotta a gumipókot a küllöim közé, és idö volt, amíg kiszabadítottam, utána pedig az U-Bahn mellett döntöttem... de bízok benne, hogy ez nemcsak nekem volt egy jel, hanem majd neki is...

 

...de akárhogy is lesz, a holnapi koncert amúgy is ott lesz. De most ennek az egésznek nagyon a hatása alatt állok...