lifefunny Creative Commons License 2011.07.10 -2 1 43

Tudod jó pár év eltelt azóta és már középiskolás a gyereked,de akkor is egy civilizát társadalomban élünk,azért 7 éves,iskoláskorú gyerek,főleg az egész faluban már ne mászkáljon pucéron.Én ezen igen kiakadnék,hogy valakire rábízom a gyerekem és így vigyázz rá.Azért gondolj már bele,ki mindenki látta a gyereket,és attól hogy valaki nem mondja ki attól még gondolhat rosszat róla,sőt a pedofilekről ne is beszéljünk,akiknek meg élvezetet nyújt,vagy a fertőzés veszélyről,mi mindenbe bele nem ülhet a gyerek.Én ennyi idős koromban már rég kulcsos gyerek voltam,egyedül jártam suliba,lefutottam a boltba ha kellett és elvotam sokszor nyáron is a szintén 6-7 éves kulcsos gyerekekkel,azért neki is sokall több eszének kellett volna lennie.

 

A családnak meg szólnia kellett volna a gyerekre hogy vegyen fel magára egy nadrágot,de ez is elég elvont család lehetet.Se normális,kulturált falukban,sőt tanyákon sem szoktak meztelenül mászkálni max. a kertben 5 éves gyerekek,nem hogy 7 évesek.Elég durva,nekem akármilyen kicsi lenne a gyerekem,megválogatnám ki előtt öltöztetem át,nem hogy egy egész falu előtt cipelem meztelenül.Szépen vigyáztak rá.

Előzmény: gp5589 (20)