RoCk'n'RoLl Creative Commons License 2011.07.08 0 0 1102

Az idő és a vas foga, ma sikerült összerakni 1 magnót (a hifi-n már csak a CD működik, az sem éppen tökéletesen).. hogy megtudjuk azokat a bizonyos albumokat is hallgatni amiket még nem sikerült beszerezni. A hang akad, stb. de azért az a kicsit multidézős hangulat megvan (bár én e albumoknál még nem is éltem) . Közeljövőben szerintem megoldom még a bakelit dolgot is. És ahogy a kazetta és bakelit felett eljárt az idő úgy a SCORPIONS felett is, sajnálom hogy abbahagyják, mert az biztos hogy Ők NAGYOK, és biztos vagyok benne hogy ahogy nekik is a szemük elött lebeg példakép, zenész akire mindíg felnéznek, és azt mondják hogy "Igen, ők a legjobbak!" Mi is ezt fogjuk rájuk mondani, jöhet más idő, és jöhetnek jó együttesek az biztos hogy teljesen más lesz...de lehetnek jók, nekem attól még A SCORPIONS LESZ A LEGNAGYOBB ÉS LEGJOBB!! :)

Pár évembe beletelt mire rádöbbentem erre, és ha másért nem is, de a zene miatt szívesen lennék idősebb, és lennék azokban a '70-'80-as években fiatal, azok a zenék voltak még az igaziak! :D Jó lehetett akkor is fiatalnak lenni! :)