scot00 Creative Commons License 2011.07.06 0 0 2347

Szia nagy6os!

 

Ezek meg vannak de lehet, hogy van még. Sajnos van közte angol szövegű, amelyek nem lettek Mo-n vetítve .(PL:Anzio; A fiatal Peter Falk szereplésével) A jellemző vonásai, mozdulatai  felismerhetőek)

Némejikhez tudtam magyar feliratot szerezni.

 

Angliai csata; TOH;Patton 1-2; A „Z” rohamosztag; Tűzvonalban; A sas leszállt; A híd túl messze van; Az elrabolt expresszvonat;

Tora-tora-tora; Elit alakulat  1-10-ig; Burma hadművelet; Barbarossza hadművelet; A leghosszabb nap; Csendes hadművelet;A Crossbrow akció; Híd a Kwai folyón; Kémek a sasfészekben; Drezda a pokol napja; Memphis Bell; Az ellenállók;
Csendben fut mélyen fut; Hitler titkos fegyverei; Bismarck elsüllyesztése; Max Manus (angol); A halál 50 órája;
Kémek a tenger felől; Valkűr;  Anzio (angol); Burma hadművelet; Remageni híd; A bedfordi incidens; Levelek Iwo Jimáról;
Pearl Harbor; A vonat; A békaemberek; A nagy vörös egyes; Visszatérés a kwai folyóhoz; Iwo Jima fövenye; Neretvai csata;
Ellenség a mélyben; A Breszti erőd; A sivatagi róka hadművelet; Szökés Sobiborból; Hitler fekete gárdája; Hals of Montezuma; 

A bosszú; Das boot; Sztálingrád; Légihíd; Enigma;  Tábornokok éjszakája; Mindenki háborúja; U 547; Torpedófutam;  
A piszkos 12 ( négy epizód); 633. repülő század; Támadás a vasparton;   Hajsza Hitler tudósai után; Mydway csata;    
Thelemark hősei; Lángoló hó; Navarona ágyúi; U-47 Sorhajóhadnagy;  Bataan (angol); Tengeralattjáró; Pilóták háborúja;  
A River Plate-i csata; A nagy szökés;

Továbbra is keresem azt amit leírtam.

Üdv

Előzmény: nagy6os (2345)