e.n.c.i.t.i.m.e Creative Commons License 2011.07.06 0 0 7977

Örülök,hogy válaszoltál! :)

 

Bár első ránézésre,illetve egy felületes szemlélődő számára olybá tünhet,hogy kitérő választ kaptam a kérdéseimre,de én hálásan köszönöm Neked,mert gondolkodásra késztetett.A szavaid mögött rejlő "utalásokat" figyelembe véve,útmutatásként használva azt,

( természetesen bízva azért abban,hogy úgymond" egy rugóra jár az agyunk")

rátaláltam a " keresett oldalon ", a  válaszra.

 

( De ha mégsem ,akkor sincs probléma,hiszen az éremnek is több oldala van. Ha én csak az "írást" látom,Te pedig a "fejet"is ;) ( "vagy fordítva" ;) )

attól még ugyanarról lehet szó!

 

Valóban tévesen írtam,bár nem igazán úgy értelmeztem,hogy csak a múltra vonatkoztak Nostradamus "próféciái". ( bár szerintem mindegy ebben az esetben,hogy az időben merre haladunk) :))

Abban is egyetértünk,hogy a bolygók is hatással vannak a földi életünkre,s ezáltal befolyásolhatják a jövőnket.De,hogy a "csillagok állásából" :) megmondani egy jövőbeni konkrét eseményt hát bizony az tényleg enyhe túlzás lenne.

Azokra bizony mások vannak hatással. (  Értsd szó szerint ! ;)

Ezért,még ha őrültségnek hangzik is,én bizton állítom hogy lehetséges.

Egyetlen egy feltétele van: Sokkal jobban oda kell figyelnünk a környezetünkben élőkre (is).

 

Ha már szóba hoztad,szeretném megkérdezni,Te mit tudsz nekem elmondani erről a régi egyiptomi módszerről ?

...és,mit értesz az alatt,hogy "hanem valamiféle utasítások egy általa nem ismert titkos rend számára."( A legtitkosabb titok lehet! ;)

 

Előzmény: Schenouda (7976)